IKC Het Festival

 

Groepen Kinderopvang

Groep Leidster(s)  
Lampion

Dagmar

Saskia

Lucille

 
Ballon

Kim

Iris

Sanne

 
Confetti

Kim

Naomi

Daria

 
Slinger

Ellen

Gertine

Enesa                                       

 

 

BSO Groepen

Groep Leidster(s)  
BSO Party Kids  Marieke & Karin  
BSO Party Lights  Eelkje & Silvia

 

(verlof Eelkje door Jennifer)

 
BSO Party Time  Ylva & Jacqueline  
Peuterspeelzaal Karin & Ellis  

Groepen School

 

Groep Leerkracht(en)
1a-2a

Jolanda Cuper 

Olga Jaskulski 

 

di. woe

 

 

 

ma. do. en vrij. 

 
1b-2b

Bernique Horstman

ma. t/m vr.  
1c-2c

Celeste van den Berg

Marieke Jansen 

di. t/m vrij.

 

 

 

 

ma. 

 
1d-2d

Nienke Greidanus 

Anouk Faber

ma. t/m woe.

 

 

 

do. en vrij. 

 
1e-2e

Daphne Harmelink 

 

ma. t/m vrij. 
1f-2f

Cindy Koekkoek 

Marieke Jansen

ma. t/m vr.

 

 

 

 

do. en vrij. 

 
1g-2g

Esther de Vries 

ma. t/m vrij. 

 

 

 
3a

Annique Lukkien

 

Eline van der Donk/Anouk Faber

 

 

 

ma. do. en vrij. 

 

di. en woe. 

 
3b

Eline van der Donk/Anouk Faber

Ellen Schutten

ma. 

 

 

 

 

di. t/m vrij.

 
3c

Rika Ottens

 

Jannie Katers

di. en woe. 

 

 

 

 

 

 

ma. do. en vrij. 

 
4a

Ilse de Vent

Louanne Eenkhoorn

 

 

ma. do. en vrij. 

 

di. en woe. 

 
4b

Abida Sheik Zahoeri

Gerida Hols 

 

 

 

ma. di. woe en vrij. 

 

 

 

do. 

 
4c

Lorette Leerkes

 

 

 

ma. t/m vr.

 
5a

Amy Ottink 

 

ma. t/m vr.

 
5b

Desi Jansen 

Gerida Hols

 

 

ma. t/m do. 

 

 

 

vrij.

 

 
5c

Laurens Doornberg

 

Marjet Beldman

 

 

 

ma. en di. 

 

 

woe. t/m vrij

 
       
6a

Nadya Groenhof 

ma. t/m vrij. 

 
6b

Madelon Rhee

Louanne Eenkhoorn

 

 

ma. t/m woe. 

do. t/m vrij.

 

 
 6c

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is MW.png

Melany Wolf 

Laurens Doornberg 

 

 

 

ma. t/m woe. 

 

 

do. t/m vrij. 

 

 
 6d

Wendy Buiting

 ma. t/m vr.  
 7a

Anke Kraassenberg

 

Herma Kok 

 

 

 

ma. do en vr.

 

di t/m woe.

 
7b Johannes Dotinga ma. t/m vr.  
7c

Gerida Hols

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is thumbnail_Pasfoto-JB.jpg

Jasper Bos 

 

 

 

di

 

 

 

ma. en woe t/m vrij

7D

 Louanne Eenkhoorn       

Thoos Postema

 

ma.

di t/m vrij

 

8A                 

                      Eamon Besuijen                         ma. t/m vrij.

  8B                 

                       Jan Hupkes                                   ma. di. woe. en vrij. 

                         

                     Gerida Hols                                    woe. 

 

8c                                                

                       Femke Koot                                 wo. t/m vrij.

                     

                      Astrid Aalbers-Werkhoven      ma. en di.

Wim Dulos
Administratie en Conciërge Het Festival

                     Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is efef.jpg

Linde Cruijsen
Buurtsportcoach en Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

                     

Pieter Speelman
Buurtsportcoach en Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

                          Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is JvR.png

Judith van Rooijen
Intern Begeleider, Taalspecialist
 
                        Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is BV.png

Bianca Vermaning
Intern Begeleider

 

Eline Kijk in de Vegt
Regisseur Onderwijs en Rekenspecialist

                     

Dick Bremmer
Directeur Kindcentrum Het Festival